ניווט en צור קשר מפה 072-3944440 072-3944440
תיירות שפלת יהודה תיירות שפלת יהודה
icon

מאפיית ילדודס – בית הילדים נווה חנה

נווה חנה הוא בית ילדים קסום בקריית גת, בו מתגוררים ילדים ובני נוער שאינם יכולים להתגורר בביתם כתוצאה מבעיות משפחתיות שונות. הילדים גרים במשפחתונים. המשפחתונים הם מסגרת המדמה מבנה של משפחה. בכל משפחתון מתגוררים בין 12 עד 14 ילדים בגילאים 6 עד 18, ועליהם מופקד צוות חינוכי שכולל אם בית, מדריך, מתנדב בשנת שירות ומתנדב מגרמניה. הצוות אמנם אינו מתגורר במשפחתון, אך נמצא בו לאורך כל היום, החל מהשכמת הילדים בבוקר, ועד להקראת סיפור לפני השינה. במשפחתון מקבל כל ילד אהבה, דאגה, אוזן קשבת ועזרה בכל בעיותיו.
כל משפחתון מתגורר בבית משלו (בנים ובנות משוכנים בקומות נפרדות), ובו חדר מגורים מרווח וכן מטבח, פינת אוכל, סלון וחדר כביסה. בכל חדר גרים שניים עד שלושה ילדים, וצמודים לו שירותים ומקלחת. במסגרת הייחודית של המשפחתון מקבלים הילדים תחושה של בית אמתי – ריח של כביסה, ארוחות ביתיות, צפייה משותפת בטלוויזיה וכו'. המשפחתון מתפקד כמו משפחה רגילה ומנהל שגרת יום נורמטיבית.

הסיפור של ילדודס הולך אחורה הרבה לפני המאפה הראשון. המאפייה שלנו הוקמה בבית הילדים נווה חנה בקרית גת כפרויקט לקידום הנערות והנערים שלנו, לחינוך לעשייה ועבודה. ומשם המאפים והמוצרים שלנו סיפרו את הסיפור!

אנחנו מביאים את מוצרי האיכות של המאפייה שלנו עד בית הלקוח, ברחבי הארץ. בלי פשרות על הטעמים, המרכיבים והתוצרים הכי איכותיים – במחירים הוגנים והכנסות שחוזרות ישירות לילדים שלנו.
בנוסף, אנו גאים להציע סיור מודרך במקום וזאת ההזדמנות נהדרת להיחשף למקום הייחודי והקסום המהווה בית חם, מספק, תומך ומחנך לכל ילדיו ולכל אדם אשר יזדקק למקום שכזה. הסיור מתאים לקבוצות מאורגנות, ועדי עובדים וחברות עסקיות, כמו כן הסיור כולל:

קבלת פנים חגיגית במרכז המבקרים עם שתייה חמה/קרה, בליווי כיבוד ממבחר המאפים הטריים והמיוחדים של מאפיית ילדודס. שם נשמע הרצאה מרתקת על בית הילדים והחיים בו. משם ממשיכים לסיור בשבילים של ביתי הילדים. ואז ישנה אפשרות של כניסה למאפיית "ילדודס" הידועה כדי להתענג על ריחות הלחמים, לצפות בתהליך האפייה בעבודת יד וכיצד המאפייה מסייעת לילדים. במאפיית ילדודס תוכלו ליהנות ממגוון לחמי מחמצת איכותיים עם תוספות כמו שיבולת שועל, בצל, חמניות, קימל, זיתים ועוד, עוגות הקראנץ' המפורסמות שלנו במילוי שוקולד, חלווה, קינמון, אגוזים. עוגיות בריאות, קרקרים וכל מה שטעים וחם מהתנור.

מוזמנים להתקשר לדודי ולתאם מועד בתאום מראש.