ניווט en צור קשר מפה 072-3944440 072-3944440
תיירות שפלת יהודה תיירות שפלת יהודה
icon

משק מ.י. טל בע"מ

משק מ.י טל בע"מ
בואו לפגוש את החקלאי מקרוב, משק מ.י טל הוא משק חקלאי המגדל בעיקר זנים של פירות מיוחדים. מדובר במשק המונה כ 450 דונם ועוסק בעיקר בגידול פירות כגון : רימון, אפרסמון, נקטרינה, אפרסק, משמש, תפוח, זנים של תות עץ, פטל/אסנה. בנוסף משק זה מתמחה בגידול של זנים מיוחדים כגון : שיזף סיני, ספודילה ועוד… את גיא החקלאי תמצאו מגדל ומפנק את העצים במסירות רבה. בנוסף תמצאו זני פירות מיוחדים כגון: מנגוסטין, ספוטה לבנה/שחורה. שעועית הגלידה, גוונבנה, קטמבילה, גויאבה ביס ועוד, עקב המצב הקשה של החקלאות והמשבר בענף הנובע בין היתר מהבירוקרטיות של הממשלות החלטו לעשות שינוי במשק ולהפנות את מרב הכוח לטובת הצרכן שמשפיע בסופו של דבר גם על טובת החקלאי. החלטנו להקים חנות חקלאית שמוכרת את הפירות והירקות מגידולי המשק ללא פערי תיווך כלל ובנוסף פירות וירקות שמגיעים ברובם ישירות מחקלאים אחרים ונמכרים במחירים הוגנים ללא פערי התיווך הגדולים שקיימים היום בארץ, כך שגם החקלאי יכול להתפרנס וגם הצרכן עצמו רוכש תוצרת טרייה איכותית ומובחרת שלא יושבת ימים כלילות בקירור.

בחנות ישנם גם מוצרים נוספים כגון שמן זית, דבש, רטבים, ממרחים, מוצרי בריאות ועוד, כמו כן תמצאו בחנות מוצרים המיוצרים מהפירות שלנו כגון: מיץ רימונים, גרגרי רימון פרוטים ועוד…

בכל עונה תמצאו קטיף עצמי בחלק מהשטחים הקיימים, כמו תותים או רימון כל פרי והעונה שלו. במשק קיים בוסתן המיוחד לקטיף עצמי המספק את חווית הקטיף המדהימה לילדים ומבוגרים כאחד, פה מקבלים את הערך המוסף של המהות של להיות חקלאי. הכי חשוב שהפרי גדל על העץ ולא במדף בסופר.

מועדי הקטיף מפורסמים בדף הפייסבוק.

ימים ושעות פתיחה :
ימים א'- ה' – 07:45 – 19:00 (שעון חורף עד 18:00)
יום ו' – 07:30 – 15:00 (שעון חורף עד 14:00)
שבת – סגור ( אלא אם יש קטיף עצמי)